KONGRE MERKEZİ

Konferans Merkezi

Harbiye Askeri Müze, Kongre ve Kültür Merkezi, İstanbul’un en nezih ve merkezi lokasyonu olan Taksim - Nişantaşı bölgesindeki Kongre Vadisi’nde yer almaktadır. Harbiye Askeri Müze, Kongre ve Kültür Merkezi’nin etrafında pek çok seçkin cafe, restoran, otel ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.
Şehrin ticaret ve kültür merkezlerinin pek çoğu Harbiye Askeri Müze, Kongre ve Kültür Merkezi yakınındadır. Bu yönüyle Harbiye Askeri Müze, Kongre ve Kültür Merkezi, misafirleri için öncelikli ve benzersiz bir mekandır.

Şehrin ticaret ve kültür merkezlerinin pek çoğu İstanbul Kongre Merkezi yakınındadır. Bu yönüyle Harbiye Askeri Müze, Kongre ve Kültür Merkezi,  misafirleri için öncelikli ve benzersiz bir mekandır.

Harbiye Askeri Müze, Kongre ve Kültür Merkezi’ne Ulaşım

Taksi:Havalimanlarından Harbiye Askeri Müze, Kongre ve Kültür Merkezi’ne taksi ile gelmek isteyenler için varış süreleri aşağıda yer almaktadır:
Atatürk Havalimanı (Avrupa Yakası) 45 dakika
Sabiha Gökçen Havalimanı (Anadolu Yakası) 55 dakika

Metro:M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattı kullanılarak Osmanbey veya Taksim durağından Harbiye Askeri Müze, Kongre ve Kültür Merkezi’ne kolayca ulaşılabilir. Osmanbey ve Taksim metro durakları Harbiye Askeri Müze, Kongre ve Kültür Merkezi’ne yaklaşık 7 dakikalık yürüme mesafesindedir. F1 Taksim - Kabataş füniküler hattı kullanılarak Taksim durağından İstanbul Kongre Merkezi’ne ulaşım sağlanılabilir.

Metrobüs:Mecidiyeköy durağından metro veya otobüs aktarması ile Harbiye Askeri Müze, Kongre ve Kültür Merkezi’ne ulaşım sağlanılabilir.

Otobüs:Taksim, Eminönü ve Mecidiyeköy gibi birçok merkezi lokasyondan Harbiye’ye doğrudan ulaşım sağlanmaktadır. TRT İstanbul Radyosu otobüs durağı, Harbiye Askeri Müze, Kongre ve Kültür Merkezi’ne yaklaşık 2 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Dolmuş:Beşiktaş-Harbiye minibüs hattı ile Beşiktaş Vapur İskelesi karşısından Harbiye Caddesi’ne ulaşım sağlanmaktadır. Harbiye Dolmuş Durağı, Harbiye Askeri Müze, Kongre ve Kültür Merkezi’ne yaklaşık 3 dakikalık yürüme mesafesindedir.


Copyright © 2018 RAGSS. LookUs & Online Makale