KONGRE MERKEZİ

Kongre Merkezi - Radisson Blu Hotel, Şişli İstanbul’a ulaşım

Radisson Blu Hotel, Sisli İstanbul’un en nezih ve merkezi lokasyonu olan Şişli bölgesinde yer almaktadır. Radisson Blu Hotel, Sisli Istanbul’un etrafında pek çok seçkin cafe, restoran, otel ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

Şehrin ticaret ve kültür merkezlerinin pek çoğu Radisson Blu Hotel, Sisli Istanbul yakınındadır. Bu yönüyle Radisson Blu Hotel, Sisli Istanbul misafirleri için öncelikli ve benzersiz bir mekandır. 

Radisson Blu Hotel, Sisli Istanbul’a ulaşım

Taksi: Havalimanlarından Radisson Blu Hotel, Sisli Istanbul’a taksi ile gelmek isteyenler için varış süreleri aşağıda yer almaktadır:
Atatürk Havalimanı (Avrupa Yakası) 45 dakika
Sabiha Gökçen Havalimanı (Anadolu Yakası) 55 dakika

Metro: M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattı kullanılarak Şişli - Mecidiyeköy durağından Radisson Blu Hotel, Sisli Istanbul’a kolayca ulaşılabilir. Şişli - Mecidiyeköy metro durağı Radisson Blu Hotel, Sisli Istanbul’a yaklaşık 7 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Metrobüs: Mecidiyeköy durağından metro veya otobüs aktarması ile Radisson Blu Hotel, Sisli Istanbul’a ulaşım sağlanılabilir. İster Anadolu Yakası’ndan ister Avrupa Yakası’ndan herhangi bir metrobüs istasyonundan binerek 34 -34 AS – 34C – 34BZ hat numaralı metrobüslere binerek Mecidiyeköy durağında indikten sonra doğrudan ulaşım sağlayabilirsiniz. Herhangi bir metrobüs istasyonundan binip, Avrupa Yakası yönüne giderseniz metrobüs hattı Mecidiyeköy durağından geçmektedir. Bu nedenle herhangi bir metrobüse binerek Şişli’ye ulaşım sağlayabilirsiniz. (not: bazı durumlarda aktarma yapmanız gerekebilir.)

Otobüs: Taksim, Eminönü ve Mecidiyeköy gibi bir çok merkezi lokasyondan Şişli’ye doğrudan ulaşım sağlanmaktadır. Cevahir Alışveriş Merkezi Radisson Blu Hotel, Sisli Istanbul’a yaklaşık 8 dakikalık yürüme mesafesindedir. Otobüs detayı için lütfen tıklayınız: İETT Otobüs Detayları


Copyright © 2019 RAGSS. LookUs & Online Makale